Zawody psich zaprzęgów

dodano: 25.01.2024

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
Oddział "Ziemi Babiogórskiej" - informuje;

W związku z organizowanymi w dniach 2-4 lutego 2024 - we współpracy z Urzędem Gminy Zawoja - zawodami psich zaprzęgów uprzejmie informujemy, że trasa zawodów biegnie częściowo szlakami Małopolski Szlak Papieski oraz Hala Kamińskiego - Przeł. Jałowcowa na odcinku od Zawoja Czatoża do odbicia na stokówkę w punkcie 49°36'40"N 19°29'05"E.

Za utrudnienia przepraszamy i uprzejmie prosimy o zawiadomienie turystów o bezwzględnym zakazie poruszania się po trasie zawodów i w jej okolicach z psami bez uwięzi.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Klub Sportowy Dog Adventure. Patronat Honorowy nad zawodami sprawuje Marszałek Województwa Małopolskiego p. Witold Kozłowski, a gospodarzem jest Gmina Zawoja reprezentowana przez p. Wójta Marcina Pająka.

Zwody są przewidziane jako zawody na śniegu, a trasa będzie przygotowywana od 27.01.2023
Zawody mają służyć promocji regionu, aktywności fizycznej oraz życia zgodnego z naturą.