Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Oddziału PTTK "Ziemi Babiogórskiej"

dodano: 31.05.2022

28 maja 2022 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo - Wyborcze Oddziału PTTK "Ziemi Babiogórskiej" im. prof. dr Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej. W spotkaniu udział wzięli członkowie PTTK oraz delegaci z kół działających w szkołach na terenie powiatu.

W programie Walnego Zgromadzenia przewidziane były wybory nowych władz Zarządu Oddziału oraz Komisji Rewizyjnej na kolejną kadencję. W tajnych wyborach zgromadzeni wybrali do zarządu następujące osoby:

1. Wojciech Żak Prezes ZO
2. Jan Malaga V-ce Prezes
3. Jerzy Żak V-ce Prezes
4. Anna Żaczek Skarbnik
5. Stanisław Budnik Sekretarz
6. Jerzy Mydlarz Członek
7. Marek Fluder Członek
8. Marcin Leśniakiewicz Członek
9. Barbara Sasuła Członek

Do Komisji Rewizyjnej wybrano następujące osoby:

1. Jacek Duś
2. Rafał Nowak
3. Tadeusz Błachut.

Walne Zgromadzenie obradowało w miłej i koleżeńskiej atmosferze a zgłoszone wnioski w trakcie dyskusji nakreśliły pewien plan działania dla zarządu w obecnej kadencji.

Na zdjęciach przebieg obrad oraz nowo wybrany Zarząd Oddziału i członkowie Komisji Rewizyjnej.

• Walne Zgromadzenie