52 Rajd Górski Babia Góra

dodano: 07.10.2019

"52 Rajd Górski Babia Góra" odbył się 26.09.2019r. z metą w Zespole Budownictwa Drewnianego w Zawoi Markowej - Markowe Rówienki. Drużyn przybyło 13 z ogólną ilością 438 osób. Była to młodzież szkolna (szkoły podstawowe oraz średnie)z powiatu suskiego oraz wadowickiego.
Wszyscy byli zadowoleni i deklarowali udział w przyszłym roku.
Rajd obsługiwali działacze i przewodnicy Oddziału PTTK w Suchej Beskidzkiej.

pobierz: odznaka

• 52 Rajd Górski  Babia Góra