Spotkanie opłatkowe w PTTK

dodano: 16.01.2017

Jak co roku tak i w tym, w dniu 12. stycznia 2017 roku w piękne poświąteczne popołudnie członkowie Oddziału PTTK z Suchej Beskidzkiej spotkali się w siedzibie Oddziału, by podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne i Noworoczne życzenia. Na pięknie nakrytych stołach nie zabrakło wspaniałej ryby, ciasta, owoców a także lampki szampana. Życzenia zebranym złożył prezes zarządu Wojciech Żak, po czym wszyscy zebrani składali sobie życzenia łamiąc się tradycyjnym opłatkiem. Jako, że atmosfera  spotkań noworocznych  jest niezwykle sympatyczna, toteż z chęcią przybywają na nie, nie tylko członkowie PTTK ale także zapraszani goście. W tym roku w spotkaniu uczestniczył dyrektor Babiogórskiego Parku Narodowego z Zawoi, który obdarował zebranych pięknymi kalendarzami. Spotkanie nie mogło obyć się bez śpiewania kolęd i pogawędek przy stolikach. Po mile spędzonym wieczorze życząc sobie szczęśliwego powrotu udaliśmy się do domów.

• Spotkanie opłatkowe w PTTK