Strona Główna - PTTK 'Ziemi Babiogórskiej' - oddział w suchej beskidzkiej

Wycieczka autokarowa na Słowację "Siodełko w Tatrach, Poprad i okolice"

dodano: 09.09.2015

Firma EMELTUR oraz Koło Przewodników Beskidzkich i Terenowych przy Oddziale "Ziemi Babiogórskiej" PTTK w Suchej Beskidzkiej zapraszają na wycieczkę autokarową na Słowację "Siodełko w Tatrach, Poprad i okolice", która odbędzie się w sobotę 10 października 2015 r.

W programie wycieczki:
* Wyjazd koleją linowo-terenową ze Starego Smokowca na Siodełko (1285 m) w słowackich Tatrach Wysokich i spacer do malowniczych Wodospadów Zimnej Wody.

* Zwiedzanie Popradu, wraz z jego zabytkową dzielnicą Spiską Sobotą z uroczym rynkiem i małomiasteczkową zabudową.

* Zwiedzanie Jaskini Ważeckiej, jednej z krótszych jaskiń udostępnionych do zwiedzania na terenie Słowacji, ale posiadającej bardzo bogatą szatą naciekową.

Cena:
110 zł
Cena obejmuje: przejazd autokarem, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.
Cena nie obejmuje: biletów na przejazd koleją linowo-terenową na Siodełko oraz biletów wstępu do Jaskini Ważeckiej (łącznie 14 EURO - bilety normalne lub 12 EURO - osoby powyżej 60 roku życia oraz dzieci i młodzież do 18 roku życia).

Wyjazd:
z parkingu obok budynku Urzędu Miejskiego w Suchej Beskidzkiej w sobotę 10 października 2015 r. o godz. 7.00, planowany powrót do Suchej Beskidzkiej ok. godz. 19.30.
Uwaga! Wycieczka odbędzie się w przypadku zgłoszenia się minimum 16 osób.

Zapisy: PTTK Oddział "Ziemi Babiogórskiej", Sucha Beskidzka ul. Mickiewicza 38, tel. 33 874 36 70 pon.-pt. godz. 9.30-13.00.

Szczegółowe informacje na temat wycieczki można uzyskać pod nr telefonu 609036054 (Marcin Leśniakiewicz) lub drogą mailową: poczta@emeltur.pl

Marcin Leśniakiewicz

Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Ziemi Babiogórskiej - Oddział w Suchej Beskidzkiej