Strona Główna - PTTK 'Ziemi Babiogórskiej' - oddział w suchej beskidzkiej

Dwudniową wycieczka zimowa na Turbacz

dodano: 26.12.2013

Koło Przewodników Beskidzkich i Terenowych przy Oddziale „Ziemi Babiogórskiej” PTTK w Suchej Beskidzkiej zaprasza na dwudniową wycieczkę zimową na Turbacz (1310 m) w Gorcach.

Wycieczka odbędzie się w dniach 18-19 stycznia 2014 r. (sobota – niedziela) w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych i zgłoszenia minimum 5 osób. Planowana trasa: I dzień: Poręba Wielka Koninki – schronisko PTTK pod Turbaczem, II dzień: schronisko PTTK pod Turbaczem – Nowy Targ.

Wyjazd wczesnym rankiem w sobotę 18 stycznia (pociągiem lub busem), powrót po południu w niedzielę 19 stycznia (pociągiem). Ostateczna godzina wyjazdu i środek lokomocji będą uzależnione od ilości osób, biorących udział w wycieczce i warunków na trasie.

Koszt udziału w wycieczce wyniesie ok. 120 zł od osoby (płatne na zbiórce przed wyjazdem). Kwota obejmuje m.in. wszystkie przejazdy na trasie oraz nocleg w schronisku PTTK pod Turbaczem, nie obejmuje natomiast pozostałych kosztów indywidualnych (np. wyżywienie, ewentualne ubezpieczenie).

Osoby zainteresowane udziałem w wycieczce proszone są o wstępną deklarację udziału do dnia 13 stycznia 2014 r. (celem dokonania rezerwacji noclegów).

Szczegółowych informacji na temat wycieczki można uzyskać pod numerem telefonu: 609036054 (Marcin Leśniakiewicz).
Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Ziemi Babiogórskiej - Oddział w Suchej Beskidzkiej

specweb - projektowanie stron