Noworoczny opłatek

dodano: 13.01.2012

Tradycją jest, że w pierwszych dniach Nowego Roku w siedzibie Zarządu Oddziału PTTK w Suchej Beskidzkiej spotykają się członkowie tego stowarzyszenia. Tak było i w tym roku. Świetlica wypełniła się po brzegi. Za stołami zasiedli i starzy "weterani" turystycznych wędrówek i młodzi ludzie kochający góry, przyrodę a ich pasją jest zwiedzanie i poznawanie świata.
Prezes zarządu Wojciech Żak składając zebranym życzenia, życzył wszystkim udanego 2012 roku szczególnie w realizacji planów i zamierzeń turystycznych.
Opłatek, lampka szampana i życzenia składane wzajemnie wprawiły wszystkich w bardzo dobry nastrój przed wspólnym posiłkiem. Śpiewanie kolęd zakończyło spotkanie.

bs