Strona Główna - PTTK 'Ziemi Babiogórskiej' - oddział w suchej beskidzkiej

Dwudniowa wycieczka z cyklu "Poznajemy Małopolskę"

dodano: 07.08.2011

PTTK Oddział "Ziemi Babiogórskiej" w Suchej Beskidzkiej zaprasza na kolejną wycieczkę autokarową z cyklu "Poznajemy Małopolskę". Tym razem będzie to wycieczka wyjątkowa - bo dwudniowa.

W programie wycieczki, która odbędzie się w dniach 10-11 września 2011 r., znajduje się m.in. zwiedzanie Nowego Sącza wraz z Sądeckim Parkiem Etnograficznym i "Miasteczkiem Galicyjskim", Starego Sącza, Krynicy, pasieki "Barć" w Kamiannej, słynnym ośrodku pszczelarskim oraz drewnianych cerkwi w Dubnem, Leluchowie i Bereście. Koszt wycieczki wynosi 200 zł od osoby. W cenę wliczono opłaty za bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, nocleg w pokojach 2- lub 3-osobowych oraz obiadokolację (lub ognisko) w sobotę i śniadanie w niedzielę.

W razie sprzyjającej pogody planowany jest wyjazd kolejką gondolową na Jaworzynę Krynicką - dopłata dodatkowo 20 zł od osoby.

Wyjazd na wycieczkę z parkingu obok budynku Urzędu Miejskiego w Suchej Beskidzkiej w sobotę 10 września o godz.. 8.30, planowany powrót do Suchej Beskidzkiej w niedzielę 11. września ok. godz. 19.30.

Zapisy:
PTTK Oddział "Ziemi Babiogórskiej", Sucha Beskidzka ul. Mickiewicza 38, tel. 33 874 36 70
pon.-pt. godz. 10.00-12.00. Dodatkowych informacji na temat wycieczki udziela Marcin Leśniakiewicz,
tel. 609036054.

Marcin Leśniakiewicz

Uwaga! Ze względu na konieczność rezerwacji noclegów zapisy na organizowaną przez suski oddział PTTK wycieczkę dwudniową do Nowego Sącza, Krynicy i okolic będą przyjmowane tylko do poniedziałku 29 sierpnia 2011r.
Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Ziemi Babiogórskiej - Oddział w Suchej Beskidzkiej

specweb - projektowanie stron